» » Списки студентов 1 курса (бюджет-2017)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет-2017)

Автор: htit от 25-07-2017, 13:49, посмотрело: 2909

0
Списки студентов 1 курса (бюджет-2017)

Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi
(Загады № 747 і № 748 (мэтавая падрыхтоўка) ад 25.07.2017 г.)


Спецыяльнасць "Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў"

Білінскі Дзмітрый Андрэевіч
Буяк Лізавета Андрэеўна
Валчок Мікіта Аляксандравіч
Голуб Дар'я Сяргееўна
Горкін Андрэй Васільевіч
Жыгар Вольга Уладзіміраўна
Зарудны Уладзіслаў Аляксандравіч
Кандраценя Настасся Аляксандраўна
Кашкан Павел Ігаравіч
Кулакоўскі Валянцін Ігаравіч
Светкін Іван Віктаравіч
Скачкоў Уладзімір Сяргеевіч
Цапік Іна Аляксандраўна
Шалай Лізавета Юр'еўна
Ягорава Антаніна Валер'еўна

Спецыяльнасць "Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў"

Амяльчэня Яўгеній Сяргеевіч
Булда Арцём Аляксандравіч
Галецкі Аляксандр Анатольевіч
Гарадкоў Аляксандр Паўлавіч
Гендугаў Артур Заміравіч
Другавец Андрэй Дзмітрыевіч
Зіноў'еў Максім Мікалаевіч
Казей Мікіта Дзмітрыевіч
Калеснік Дзмітрый Расціслававіч
Кароль Максімілян Іосіфавіч
Клебан Павел Юр'евіч
Коблеў Руслан Леанідавіч
Купрэвіч Аляксандр Пятровіч
Ланец Дзмітрый Ігаравіч
Луцкая Арына Аляксандраўна
Новікаў Святаслаў Юр'евіч
Прыбалавец Іван Леанідавіч
Прышчэпаў Іван Аляксеевіч
Пухнарэвіч Дзмітрый Дзмітрыевіч
Свістун Дзяніс Мікалаевіч
Сенько Раман Андрэевіч
Таболіч Валерыя Сяргееўна
Трушкевіч Васілій Мікалаевіч
Факанаў Ягор Ільіч
Якубенка Кірыл Аляксандравіч

Спецыяльнасць "Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей"

Арцюшко Антон Віктаравіч
Бабовіч Дзмітрый Уладзіміравіч
Барысевіч Уладзіслаў Аляксандравіч
Бойка Піліп Валер'евіч
Болсун Ганна Аляксандраўна
Валчок Максім Мікалаевіч
Дудзек Андрэй Канстанцінавіч
Жук Раман Сяргеевіч
Карповіч Максім Дзмітрыевіч
Контышаў Яўгеній Андрэевіч
Крук Дзмітрый Леанідавіч
Лявоненка Уладзіслаў Іванавіч
Мазоль Аляксандра Аляксееўна
Мурашка Уладзіслаў Ігаравіч
Нікалаеў Мікіта Дзмітрыевіч
Пархомаў Дзмітрый Сяргеевіч
Пракапчук Мікіта Аляксандравіч
Ралянок Дзмітрый Ігаравіч
Раманчук Аляксандр Андрэевіч
Родзькін Дзмітрый Ігаравіч
Садоўскі Андрэй Ігаравіч
Сафронаў Максім Аляксандравіч
Селюк Настасся Генадзьеўна
Скідан Мікалай Сяргеевіч
Скрыпко Дзіяна Ігараўна
Старажылаў Аляксей Юр'евіч
Старык Аляксей Уладзіміравіч
Стрыжэўскі Мікіта Мікалаевіч
Фурсікаў Аляксей Юр'евіч
Хмарук Станіслаў Сяргеевіч
Цішко Арцем Анатольевіч
Шаўчук Кірыл Мікалаевіч
Юрэвіч Яўгеній Андрэевіч

Спецыяльнасць "Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў"

Алесік Дзмітрый Сяргеевіч
Аляксандраў Сяргей Андрэевіч
Андрыянава Карына Дзмітраўна
Астапёнак Кацярына Аляксандраўна
Астаповіч Ягор Алегавіч
Багданаў Аляксандр Сяргеевіч
Бараноўская Ксенія Генадзьеўна
Бараян Карапет Аршалуйсавіч
Бароўская Дар'я Васільеўна
Блінаў Валерый Сяргеевіч
Бузун Настасся Аляксандраўна
Бурчанка Ганна Сяргееўна
Варабей Сняжана Анатольеўна
Гайдук Дзіяна Уладзіміраўна
Галенка Вікторыя Ігараўна
Гапанюк Ягор Віктаравіч
Гінько Марта Мікалаеўна
Глазко Ганна Алегаўна
Голікава Кацярына Уладзіміраўна
Грачуха Наталля Паўлаўна
Гузікава Таццяна Уладзіміраўна
Давідзенка Кацярына Мікалаеўна
Данько Лізавета Русланаўна
Дашук Антон Аляксандравіч
Доўнар Іван Мікалаевіч
Дубіцкі Мікіта Аляксандравіч
Жмуранкоў Аляксандр Сяргеевіч
Жукаў Яраслаў Уладзіміравіч
Завіленчык Юрый Аляксандравіч
Зайцава Кацярына Анатольеўна
Зіневіч Максім Аляксандравіч
Зубрыцкая Вікторыя Мікалаеўна
Іванчанка Дзмітрый Сяргеевіч
Ігнатовіч Ілья Анатольевіч
Кавалеў Васілій Яўгеньевіч
Карасеў Барыс Сяргеевіч
Кісялевіч Ганна Леанідаўна
Клімовіч Уладзімір Уладзіміравіч
Круковіч Арцём Уладзіміравіч
Купцоў Ян Ігаравіч
Кусцінская Алёна Алегаўна
Латыпаў Раман Салаватавіч
Лоўда Ангеліна Аляксееўна
Лявончык Ульяна Уладзіміраўна
Макушынскі Аляксей Эдуардавіч
Малашкевіч Паліна Валер'еўна
Мароз Наталля Аляксандраўна
Марыненка Настасся Мікалаеўна
Мацейчык Яніна Аляксандраўна
Мельнікава Аляксандра Эдуардаўна
Мельнічук Вольга Сяргееўна
Несцеровіч Мікіта Аляксандравіч
Падбярозны Данііл Сяргеевіч
Панюшкіна Ульяна Уладзіміраўна
Петрага Яўгеній Андрэевіч
Пунько Ілона Алегаўна
Пятровіч Дзіяна Уладзіміраўна
Равенька Вольга Міхайлаўна
Ралько Вячаслаў Дзмітрыевіч
Раманюк Ганна Германаўна
Саплеў Андрэй Вадзімавіч
Семяновіч Мікіта Віктаравіч
Сідарук Раман Уладзіміравіч
Сілюк Дар'я Вадзімаўна
Стральцоў Мікіта Аляксеевіч
Сцефановіч Ангеліна Міхайлаўна
Талстыка Кацярына Уладзіміраўна
Трубач Ірына Васільеўна
Трусевіч Кірыл Дзмітрыевіч
Углік Сяргей Аляксеевіч
Фільчанка Кацярына Леанідаўна
Хамутоўская Настасся Васільеўна
Церашчук Ангеліна Міхайлаўна
Ціханчук Карына Сяргееўна
Чубараў Арсеній Раманавіч
Шараеў Ягор Валер'евіч
Шаўчук Вольга Уладзіміраўна
Шкурская Дзіяна Аляксандраўна
Шокаль Кацярына Вітальеўна
Шульган Настасся Уладзіміраўна
Шчарбіцкая Лізавета Мікалаеўна
Шыбут Дар'я Уладзіміраўна
Шынкевіч Яна Вадзімаўна
Шышкавец Віталія Уладзіміраўна
Южык Аліна Віктараўна

Спецыяльнасць "Тэхналогія электрахімічных вытворчасцей"

Бабіч Аляксей Анатольевіч
Бандарук Настасся Аляксандраўна
Белановіч Надзея Аляксандраўна
Века Дзмітрый Аляксандравіч
Галоцік Мікіта Вітальевіч
Гурман Ганна Юр'еўна
Дзярачыц Маргарыта Юр'еўна
Дзяруга Аляксей Аляксандравіч
Дылейка Дар'я Міхайлаўна
Казакевіч Дзмітрый Аляксандравіч
Каркотка Ксенія Ігараўна
Краўчанка Віктар Міхайлавіч
Кузняцоў Яраслаў Рыгоравіч
Лабейка Іван Сяргеевіч
Ліппінг Яна Аляксандраўна
Малькова Аляксандра Юр'еўна
Махнарылаў Уладзіслаў Ігаравіч
Пашатава Ганна Міхайлаўна
Райчук Аляксей Сяргеевіч
Рак Настасся Мікалаеўна
Рашчэня Кацярына Ігараўна
Рыцько Юлія Ігараўна
Саўчук Леанід Мікалаевіч
Селянто Іван Паўлавіч
Чарапко Анастасія Алегаўна

Спецыяльнасць "Ахова навакольнага асяроддзя і рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў"

Андрыаловіч Марыя Сяргееўна
Бельнева Аліна Алегаўна
Брыль Дар'я Аляксандраўна
Вітко Яраслаў Віктаравіч
Вярлатая Марыя Уладзіміраўна
Гасілава Эльміра Алегаўна
Грыгор'ева Вольга Аляксандраўна
Данільчык Настасся Юр'еўна
Ермалінскі Сяргей Анатольевіч
Кавалевіч Вераніка Ігараўна
Калоціна Дар'я Генадзьеўна
Кірылюк Кірыл Сяргеевіч
Кошур Юлія Анатольеўна
Лукша Юлія Анатольеўна
Марцючэнка Лізавета Ігараўна
Мушынская Анастасія Дзмітрыеўна
Найдзен Лілія Віктараўна
Нікіценка Святаслаў Андрэевіч
Пайкоўская Мілана Віктараўна
Прэдчанка Марыя Аркадзьеўна
Рагель Анастасія Яўгеньеўна
Сідзялёва Валерыя Аляксандраўна
Смірнова Ганна Андрэеўна
Снегіроў Багдан Яўгеньевіч
Танковіч Марына Уладзіміраўна
Тукальская Ірына Мікалаеўна
Харытонава Ульяна Вітальеўна
Чурава Дар'я Аляксандраўна
Шайнікаў Кірыл Генадзьевіч
Шыкуць Ілья Сяргеевіч
Шышко Дзіяна Васільеўна
Яблонская Катажына Юр'еўна

Спецыяльнасць "Вытворчасць вырабаў на аснове трохмерных тэхналогiй"

Анцыповіч Дзмітрый Ільіч
Аўраменка Павел Сяргеевіч
Ваўчок Антаніна Генадзьеўна
Вішнеўскі Яўгеній Алегавіч
Гардзіевіч Уладзімір Аляксандравіч
Грынцэвіч Вікторыя Валер'еўна
Дэгіс Лізавета Валер'еўна
Забелін Максім Аляксеевіч
Кодзін Антон Аляксеевіч
Максімук Дзіяна Алегаўна
Марушка Андрэй Віктаравіч
Пецюкевіч Уладзіслаў Яўгеньевіч
Рафаловіч Цімур Аляксандравіч
Румачык Максім Васільевіч
Самусенка Дар'я Дзмітрыеўна
Саўчык Дзяніс Валер'евіч
Халянкоў Дзмітрый Сяргеевіч


Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi на ўмовах аплаты
(Загад № 766 ад 06.08.2017 г.)


Спецыяльнасць "Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў"

Ісаева Наталля Юр'еўна
Мірашнічэнка Дзяніс Дзмітрыевіч
Мітрэнка Сямён Дзмітрыевіч
Радзюк Валерыя Сяргееўна
Рохін Яўгеній Максімавіч

Спецыяльнасць "Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў"

Гаўрук Юрый Аляксандравіч
Кавалевіч Аляксандр Сяргеевіч
Рабко Святаслаў Андрэевіч
Раманчук Цімафей Аляксандравіч
Фралоў Назар Андрэевіч

Спецыяльнасць "Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей"

Акракаў Сяргей Сяргеевіч
Дабратворскі Іван Яўгеньевіч
Крукаў Андрэй Мікалаевіч
Курыленка Аляксей Міхайлавіч
Кэлкэй Глеб Вітальевіч
Лёўкін Арцём Аляксандравіч
Місюкевіч Максім Аляксандравiч
Сакалоў Яўгеній Ігаравіч
Сярэдзіч Максім Мікалаевіч
Хацкевіч Мікіта Сяргеевіч

Спецыяльнасць "Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў"

Гадунова Настасся Вітальеўна
Гнуда Ганна Сцяпанаўна
Давыдаў Аляксей Анатольевіч
Качурына Валерыя Сяргееўна
Отчык Віталій Андрэевіч
Холалава Вераніка Дзмітрыеўна
Якімовіч Яўгеній Аляксандравіч

Спецыяльнасць "Тэхналогія электрахімічных вытворчасцей"

Гаўрылін Уладзімір Мікалаевіч
Казлоў Аляксей Анатольевіч
Кулік Аліна Дзмітрыеўна
Паціхонін Дзмітрый Яўгеньевіч
Уласевіч Кацярына Дмітрыеўна

Спецыяльнасць "Ахова навакольнага асяроддзя і рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў"

Беляева Вольга Дзмітрыеўна
Вышынская Аліна Юр'еўна
Есіс Уладзіслаў Аляксандравіч
Казарэзаў Ілья Яўгеньевіч
Каракін Ягор Дзмітрыевіч
Курышка Вольга Сяргееўна
Лялько Дар'я Уладзіміраўна
Саванчук Ірына Іванаўна
Смаль Вераніка Вячаславаўна
Холад Ганна Аляксандраўна

Спецыяльнасць "Вытворчасць вырабаў на аснове трохмерных тэхналогiй"

Апанасовіч Валерый Міхайлавіч
Валовіч Ілья Сяргеевіч
Капуза Алег Станіслававіч
Карчэўская Аліна Андрэеўна
Леўшунова Ганна Сяргееўна
Паўлюк Аляксей Андрэевіч
Плышэўскі Андрэй Аляксандравiч
Рымашэўскі Яўгеній Аляксандравіч
Фаменка Кацярына Сяргееўна
Худавец Мікіта Дзмітрыевіч

Категория: Новости / Абитуриентам / Первокурснику

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.