» » Списки студентов 1 курса (бюджет)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет)

Автор: htit от 30-07-2013, 13:18, посмотрело: 21821

0
Списки студентов 1 курса (бюджет)

Списки студентов 1 курса (бюджет)

Спецыяльнасць 1-36 01 08 "Канструяванне i вытворчасць вырабаў з кампазiцыйных матэрыялаў"

1 Цюрын Мiкалай Алегавiч
2 Шалык Андрэй Сяргеевiч

Спецыяльнасць 1-36 07 01 "Машыны i апараты хiмiчных вытворчасцей i прадпрыемстваў будаўнiчых матэрыялаў"

1 Бураў Яўгенiй Сяргеевiч
2 Змiтрэвiч Янiс Андрэевiч
3 Казлоўскi Яўгенiй Аляксандравiч
4 Канановiч Аляксей Леанiдавiч
5 Катовiч Дзмiтрый Вячаслававiч
6 Клязовiч Станiслаў Аляксандравiч
7 Кот Мiкалай Iванавiч
8 Кузьмiч Iлля Аляксандровiч
9 Мурашоў Мiхаiл Уладзiмiравiч
10 Мыцько Дзмiтрый Юр'евiч
11 Нiкалаевiч Дзмiтрый Мiхайлавiч
12 Палiвода Раман Васiльевiч
13 Плюшчакоў Артур Мiхайлавiч
14 Равяшка Андрэй Аляксандравiч
15 Ступакевiч Мiкiта Сяргеевiч
16 Сушкоў Ягор Генадзьевiч
17 Татарэвiч Андрэй Генадзьевiч
18 Януковiч Ягор Генадзьевiч

Спецыяльнасць 1-53 01 01 "Аўтаматызацыя тэхналагiчных працэсаў i вытворчасцяў"

1 Адамовiч Сяргей Вiктаравiч
2 Амельчук Дзмiтрый Аляксандравiч
3 Асiеўскi Канстанцiн Алегавiч
4 Ахраловiч Раман Iгаравiч
5 Балоцька Дзмiтрый Анатольевiч
6 Гулевiч Вiктар Вiктаравiч
7 Данiловiч Аляксей Аляксандравiч
8 Дзейка Дзянiс Валер'евiч
9 Жытняк Яўгень Вячаслававiч
10 Ібрагiмаў Аляксей Яўгеньевiч
11 Калясiнскi Андрэй Вiктаравiч
12 Краўчук Аляксей Андрэевiч
13 Кузьмiч Аляксандр Вiктаравiч
14 Кулага Ягор Аляксандравiч
15 Лагун Кiрыл Iванавiч
16 Лукашэвiч Андрэй Анатольевiч
17 Лунiка Iгар Уладзiмiравiч
18 Мурсалiм Данiiл Сяргеевiч
19 Оларыу Канстанцiн Канстанцiнавiч
20 Пракопчык Кацярына Мiкалаеўна
21 Пугач Максiм Валер'евiч
22 Рудзь Настасся Аляксандраўна
23 Румянцаў Аляксандр Мiкалаевiч
24 Рыбак Уладзiслаў Аляксандравiч
25 Рымша Сяргей Аляксандравiч
26 Фацееў Юрый Уладзiмiравiч
27 Фядзюк Дзянiс Андрэевiч
28 Чопчыц Дзмiтрый Вiктаравiч
29 Чуманевiч Вiкторыя Аляксандраўна

Спецыяльнасць 1-48 01 01 "Хiмiчная тэхналогiя неарганiчных рэчываў, матэрыялаў i вырабаў"

1.       Абраменка Аляксей Уладзiмiравiч
2.       Альшэўская Яўгенiя Вiктараўна
3.       Апанасёнак Iрына Васiльеўна
4.       Асiпенка Андрэй Аляксандравiч
5.       Аўсянiк Андрэй Алегавiч
6.       Базылевiч Кацярына Юр'еўна
7.       Бандаровiч Настасся Яўгеньеўна
8.       Бараўскiс Юлiя Iосiфаўна
9.       Баркоўская Марыя Аляксандраўна
10.   Барсток Антон Уладзiмiравiч
11.   Барысевiч Iрына Аляксандраўна
12.   Блiнова Наталiя Мiкалаеўна
13.   Бурая Юлiана Васiльеўна
14.   Вiршыц Вольга Аляксандраўна
15.   Галай Арцемiй Дзмiтрыевiч
16.   Ганчар Андрэй Iванавiч
17.   Гецман Юлiя Уладзiмiраўна
18.   Гоман Крысцiна Аркадзьеўна
19.   Грамыка Iна Мiкалаеўна
20.   Грышчанка Анастасiя Вiктараўна
21.   Губiцкi Дзмiтрый Уладзiмiравiч
22.   Гушча Iлля Андрэевiч
23.   Данiлецкi Ягор Валянцiнавiч
24.   Дзярноў Дзмiтрый Iгаравiч
25.   Доўжык Надзея Сяргееўна
26.   Дранiца Стас Iгаравiч
27.   Дробава Ксенiя Уладзiмiраўна
28.   Дудко Настасся Пятроўна
29.   Ерш Кацярына Анатольеўна
30.   Жэлудко Веранiка Алегаўна
31.   Заяц Кацярына Вiктараўна
32.   Інгiнен Таццяна Сяргееўна
33.   Іонава Аляксандра Аляксандраўна
34.   Калечыц Вiкторыя Аляксандраўна
35.   Камiнская Кацярына Уладзiмiраўна
36.   Камарэнка Анастасiя Мiкалаеўна
37.   Канберг Дзiяна Дзмiтрыеўна
38.   Каравайская Анастасiя Леанiдаўна
39.   Каранкевiч Маргарыта Мiкалаеўна
40.   Карзова Юлiя Васiльеўна
41.   Карнацэвiч Сяргей Станiслававiч
42.   Карпава Валерыя Аляксандраўна
43.   Каштан Дар'я Леанiдаўна
44.   Клеусенка Марыя Аляксандраўна
45.   Клюшнiкава Вiталiя Алегаўна
46.   Козiч Дзянiс Сяргеевiч
47.   Кондзер Яна Аляксандраўна
48.   Корсак Анжалiка Iванаўна
49.   Краснеўская Лiзавета Мiхайлаўна
50.   Крукоўскi Аляксандр Iгаравiч
51.   Кутас Павел Генрыхавiч
52.   Лазько Глеб Валер'евiч
53.   Лаўрыновiч Юлiя Генадзьеўна
54.   Леановiч Янiна Васiльеўна
55.   Логвiна Карына Андрэеўна
56.   Лупянкова Кацярына Андрэеўна
57.   Лятчэня Алеся Вячаславаўна
58.   Мiхневiч Уладзiслаў Аляксандравiч
59.   Майсюк Надзея Васiльеўна
60.   Мухляда Вадзiм Iванавiч
61.   Навiцкая Маргарыта Сяргееўна
62.   Петухоўская Анастасiя Генадзьеўна
63.   Разумава Веранiка Мiкалаеўна
64.   Раманоўская Алена Андрэеўна
65.   Расюк Маргарыта Вячаславаўна
66.   Русак Павел Юр'евiч
67.   Рымовiч Анастасiя Аляксандраўна
68.   Сiвалобава Лiлiя Валер'еўна
69.   Сакалоўскi Уладзiслаў Аляксандравiч
70.   Салюценка Алена Канстанцiнаўна
71.   Самусенка Анастасiя Алегаўна
72.   Саўко Дар'я Мiхайлаўна
73.   Сем'янiнаў Канстанцiн Алегавiч
74.   Серафiмовiч Андрэй Андрэевiч
75.   Скрыганава Анастасiя Валер'еўна
76.   Слiшэвiч Юлiя Iгараўна
77.   Собаль Юлiя Аляксандраўна
78.   Стойкаў Уладзiслаў Алегавiч
79.   Стрыгун Анастасiя Андрэеўна
80.   Стрэльская Алiна Дзмiтрыеўна
81.   Супрунчук Кацярына Аляксандраўна
82.   Хамiцэвiч Настасся Анатольеўна
83.   Холад Вiкторыя Андрэеўна
84.   Шнiгiр Яўгенiй Iгаравiч
85.   Шылько Людмiла Славамiраўна
86.   Шымановiч Лiзавета Мiхайлаўна
87.   Шынелька Юлiя Сяргееўна
88.   Шышко Анастасiя Васiльеўна
89.   Шэцко Данiла Мiкалаевiч
90.   Яцэвiч Веранiка Анатольеўна

Спецыяльнасць 1-48 01 04 "Тэхналогiя электрахiмiчных вытворчасцяў"

1 Бондарава Крысцiна Сяргееўна
2 Дарашэнка Iрына Аляксандраўна
3 Дземянчук Кацярына Генадзьеўна
4 Доўгань Глеб Мiхайлавiч
5 Калiнiн Iван Раманавiч
6 Канановiч Павел Леанiдавiч
7 Карпiевiч Ксенiя Вiктараўна
8 Кунай Наталля Уладзiмiраўна
9 Лiтвiн Алеся Аляксандраўна
10 Лабанок Ксенiя Юр'еўна
11 Лапа Анастасiя Дзмiтрыеўна
12 Мiхалькевiч Вольга Вiктараўна
13 Маластвоў Валерый Уладзiмiравiч
14 Мароз Дзянiс Мiхайлавiч
15 Масько Мiхаiл Юр'евiч
16 Мойса Аляксей Паўлавiч
17 Новiк Юлiя Вiктараўна
18 Пiваваронак Лiзавета Васiльеўна
19 Патоцкая Маргарыта Андрэеўна
20 Раманоўская Настасся Вiктараўна
21 Страковiч Кацярына Мiхайлаўна
22 Фiлон Дар'я Вiктараўна
23 Чаўлытка Вiкторыя Аляксеяўна
24 Чэрнiк Iван Аляксандравiч
25 Чэчэт Вадзiм Паўлавiч
26 Шыла Мiхаiл Вiктаравiч

Спецыяльнасць 1-57 01 01 "Ахова навакольнага асяроддзя i рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў"


1 Агейчык Анастасiя Сяргееўна
2 Басалыга Марына Юр'еўна
3 Галуза Кiрыл Пятровiч
4 Дрозд Iрына Мiхайлаўна
5 Жарнасек Дар'я Аляксееўна
6 Казлоўская Аксана Аляксандраўна
7 Каманяк Вiкторыя Андрэеўна
8 Канчак Артур Вiктаравiч
9 Каралёва Марыя Уладзiмiраўна
10 Касцюк Юлiя Анатольеўна
11 Кнiга Андрэй Аляксандравiч
12 Крукоўская Алёна Мiхайлаўна
13 Куватава Алеся Бахцiёраўна
14 Кузмiч Ганна Сяргееўна
15 Ляшкевiч Луiза Мiкалаеўна
16 Малiноўская Вольга Уладзiмiраўна
17 Мармузевiч Дзмiтрый Маратавiч
18 Мельнейчук Кацярына Iванаўна
19 Мядзведзева Валянцiна Мiхайлаўна
20 Нiкулiна Яна Канстанцiнаўна
21 Новак Аляксандр Аляксеевiч
22 Пальчэх Палiна Вiктараўна
23 Пралiч Зоя Сяргееўна
24 Рылка Наталля Мiкалаеўна
25 Сiгай Марыя Сяргееўна
26 Сiткевiч Алiна Вячаславаўна
27 Хатэнка Наталля Мiкалаеўна
28 Хацяева Маргарыта Вiктараўна
29 Чарнiцкая Валерыя Аляксандраўна
30 Чарнюк Веранiка Дзмiтрыеўна
31 Шамецька Крысцiна Юр'еўна
32 Шаўко Дар'я Валер'еўна
33 Шпакоўская Юлiя Мiхайлаўна
34 Якiмовiч Дзмiтрый Iосiфавiч
35 Якушава Вольга Яўгеньеўна

Категория: Новости / Абитуриентам

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.