» » Списки студентов 1 курса (бюджет-2018)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет-2018)

Автор: htit от 24-07-2018, 15:27, посмотрело: 3707

0
Списки студентов 1 курса (бюджет-2018)

Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi
(Загады № 731 і № 732 (мэтавая падрыхтоўка) ад 24.07.2018 г.)

Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў

Анасовіч Раман Дзмітрыевіч
Арэф'еў Мікіта Дзмітрыевіч
Грыгор'еў Аляксей Валер'евіч
Дзмітрыева Ніка Барысаўна
Казук Вольга Мікалаеўна
Калінчык Кірыл Уладзіміравіч
Колесень Уладзіслаў Сяргеевіч
Конан Даніла Сяргеевіч
Магілёўцава Наталля Дзмітрыеўна
Мядзведская Марыя Дзмітрыеўна
Пузіноўскі Эдуард Алегавіч
Сцеганцова Кацярына Аляксандраўна
Харчанка Лізавета Андрэеўна
Шулякоўскі Юрый Алегавіч
Янкавічус Дзмітрый Русланавіч

Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў

Гамалінскі Вячаслаў Аляксандравіч
Гуршчанкоў Ягор Уладзіміравіч
Далідовіч Міхаіл Аляксандравіч
Джыга Аляксандр Сяргеевіч
Дзямянкоў Аляксандр Станіслававіч
Здановіч Уладзіслаў Генадзьевіч
Кавалёў Аляксандр Дзмітрыевіч
Казелька Дзмітрый Вячаслававіч
Кайтанаў Раман Сяргеевіч
Карамян Арсеній Валер'евіч
Комлач Уладзіслаў Віктаравіч
Кузняцоў Даніла Валянцінавіч
Маліч Уладзімір Уладзіміравіч
Марчанка Данііл Мікалаевіч
Масеенкаў Антон Паўлавіч
Найдзін Канстанцін Юр'евіч
Парда Станіслаў Юр'евіч
Патоцкі Дзяніс Сяргеевіч
Рэкіш Андрэй Віктаравіч
Сакалова Вераніка Сяргееўна
Сувітаў Дзмітрый Андрэевіч
Умэцкі Ілья Ігаравіч
Чарняк Ягор Іванавіч
Шыпуля Максім Аляксандравіч
Юшкевіч Сіман Аляксандравіч

Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей

Алексяюк Аляксандр Міхайлавіч
Анішчык Дзяніс Аляксандравіч
Баранчык Даніл Дзянісавіч
Басок Дзяніс Андрэевіч
Бекіш Максім Сяргеевіч
Грыг Дзіяна Юр'еўна
Жорава Алёна Уладзіміраўна
Курскі Мікалай Уладзіміравіч
Куцэлай Мікіта Сяргеевіч
Ліўшыц Уладзіслаў Аляксандравіч
Марціновіч Яўгеній Вадзімавіч
Мігай Уладзімір Васільевіч
Мідзенка Ілья Сяргеевіч
Мількевіч Ягор Уладзіміравіч
Мукасееў Іван Аляксандравіч
Мяжуеў Аляксей Аляксандравіч
Нікіцін Уладзіслаў Вадзімавіч
Пятроўскі Уладзіслаў Уладзіміравіч
Радзькоў Ягор Уладзіміравіч
Салавянчык Мікіта Барысавіч
Сапожнікава Любоў Аляксандраўна
Сіняк Максім Ільіч
Скорб Анастасія Уладзіміраўна
Траян Аляксандр Андрэевіч
Турэйка Дзмітрый Аляксандравіч
Фокін Цімафей Паўлавіч
Ціманоўскі Дзяніс Ігаравіч
Ціховіч Раман Леанідавіч
Цішкоў Андрэй Маратавіч
Цуркану Павел Юр'евіч
Чартапалаў Раман Аляксандравіч
Шаўчук Данііл Юр'евіч
Шлык Андрэй Валер'евіч

Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў

Абрамаў Арцём Аляксандравіч
Акуліч Міхаіл Сяргеевіч
Аляшкевіч Максім Віктаравіч
Амялюсік Марыя Сяргееўна
Андрыанаў Віктар Мікалаевіч
Астаповіч Максім Васільевіч
Аўсюкевіч Кацярына Уладзіміраўна
Багамольцаў Міхаіл Аляксандравіч
Бажына Юлія Аляксандраўна
Баразна Ілья Аляксеевіч
Бароўка Дар'я Анатольеўна
Беляцкі Ілья Аляксандравіч
Богук Вячаслаў Яўгеньевіч
Бохан Дар'я Васільеўна
Буйка Святлана Іванаўна
Бут-Гусаім Ягор Аляксандравіч
Бышык Аляксандр Аляксандравіч
Вятошкіна Марыя Уладзіміраўна
Гарошка Марыя Сяргееўна
Гольмант Максім Юзафавіч
Грыцкевіч Ксенія Сяргееўна
Дожына Кацярына Сяргееўна
Еўсовіч Валерыя Аляксандраўна
Жаваронак Максім Валер'евіч
Жарнаклёва Ганна Віктараўна
Жуеўская Святлана Яўгеньеўна
Жукоўская Арына Алегаўна
Жур Ганна Алегаўна
Зіневіч Максім Аляксандравіч
Зыбайла Аляксей Аляксандравіч
Канцоў Уладзіслаў Вячаслававіч
Кінаш Марына Пятроўна
Клішэвіч Яўгеній Андрэевіч
Козел Максім Міхайлавіч
Крук Марыя Аляксандраўна
Крывадубская Паліна Дзмітрыеўна
Крываносаў Ігар Аляксеевіч
Кузняцова Марыя Міхайлаўна
Кулік Аляксей Сяргеевіч
Курак Ян Леанідавіч
Курыловіч Марыя Андрэеўна
Лазарава Алена Андрэеўна
Лазоўскі Арцём Дзянісавіч
Ламанос Валерыя Алегаўна
Лахвіч Ангеліна Мікалаеўна
Ленкевіч Ксенія Дзмітрыеўна
Лук'янец Наталля Дзмітрыеўна
Лях Анастасія Дзмітрыеўна
Манкевіч Вераніка Аляксандраўна
Мартыненка Вікторыя Валянцінаўна
Міронава Анастасія Ігараўна
Мохарт Марк Сяргеевіч
Мядзведзь Дар'я Аляксандраўна
Мялешкіна Ала Міхайлаўна
Некраш Надзежда Станіславаўна
Пратасеня Дар'я Уладзіміраўна
Прозарава Кацярына Вітальеўна
Пульман Уладзіслаў Аляксандравіч
Рабешка Антон Васільевіч
Рабцэвіч Віталіна Віктараўна
Рагацэвіч Аляксандра Іванаўна
Рыхцер Дзіяна Аляксандраўна
Салавей Мацвей Ігаравіч
Салата Аліна Дзмітрыеўна
Сарока Марыя Андрэеўна
Сахарута Мікіта Ігаравіч
Селівончык Аляксандра Мікалаеўна
Скубакова Ганна Уладзіміраўна
Смоліч Данііл Андрэевіч
Стасевіч Аляксандра Іванаўна
Сямашка Паліна Сяргееўна
Увараў Аляксандр Андрэевіч
Усеня Анастасія Віктараўна
Фешчанка Ганна Сяргееўна
Філіпавец Юлія Аляксандраўна
Хадарцевіч Яўгеній Аляксандавіч
Хілімон Карына Анатольеўна
Чапёлкін Віталій Сяргеевіч
Чумакоў Даніла Уладзіміравіч
Чуяшова Паліна Аляксандраўна
Шпак Аліна Аляксандраўна
Шчомараў Дзяніс Сяргеевіч
Шырокава Аліна Вадзімаўна
Юндзель Яўгенія Дзмітрыеўна
Яўменава Людміла Віктараўна

Тэхналогія электрахімічных вытворчасцей

Архіпцаў Сяргей Міхайлавіч
Балдасенка Анастасія Юр'еўна
Батура Міхаіл Васільевіч
Бауфал Валерыя Пятроўна
Гендзялевіч Аліна Вітальеўна
Давідзенка Карына Сяргееўна
Дубіцкі Мікіта Аляксандравіч
Занька Аляксандр Анатольевіч
Зіневіч Данііл Вадзімавіч
Карзан Сяргей Мікалаевіч
Кудзімаў Аляксей Уладзіміравіч
Кухта Міраслаў Уладзіміравіч
Лук'янюк Даніла Адрэевіч
Пагоскі Павел Сяргеевіч
Паддубская Ксенія Уладзіміраўна
Перажогін Яўгеній Уладзіміравіч
Рыбак Марыя Анатольеўна
Савіцкі Мікіта Сяргеевіч
Сацішур Радзівон Андрэевіч
Сікорын Марк Сяргеевіч
Сушчык Захар Сяргеевіч
Усовіч Таццяна Ігараўна
Фядзечка Станіслаў Лявонцьевіч
Шырвель Арцём Аляксандравіч
Юшкавец Уладзіслаў Віктаравіч

Ахова навакольнага асяроддзя і рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў

Арцюх Тамара Васільеўна
Бейнаровіч Вячаслаў Юр'евіч
Белайчук Вольга Мікалаеўна
Брэль Аліна Сяргееўна
Бутар Юлія Дзмітрыеўна
Вінарская Юлія Станіславаўна
Галавач Дзіяна Вячаславаўна
Галяш Аліна Дзмітрыеўна
Голуб Дар'я Уладзіміраўна
Грамыка Ілья Уладзіміравіч
Жук Кацярына Андрэеўна
Кажушка Аліна Генадзьеўна
Казімірская Кацярына Мікалаеўна
Каржова Лізавета Аляксандраўна
Кацянёва Кацярына Аляксандраўна
Кірдун Мікалай Аляксандравіч
Кулеўская Наталля Анатольеўна
Курак Арцём Васільевіч
Кухнавец Дар'я Аляксандраўна
Ляўковіч Алена Сяргееўна
Марціноўская Лізавета Канстанцінаўна
Матвейчык Алена Аляксандраўна
Мялік Марына Васільеўна
Радзіон Паліна Аляксееўна
Ражыцкая Алеся Аляксандраўна
Самусенка Караліна Канстанцінаўна
Сарока Анастасія Багданаўна
Суслянок Алеся Леанідаўна
Тарасевіч Яна Міхайлаўна
Шаплыка Яніна Уладзіміраўна
Шведава Яўгенія Генадзьеўна
Шпакоўская Дзіяна Васільеўна

Вытворчасць вырабаў на аснове трохмерных тэхналогiй

Аўсейчык Антон Генадзьевіч
Багданаў Леанід Яўгеньевіч
Баліцкі Раман Сяргеевіч
Барысёнак Ганна Сяргееўна
Вештарт Даніла Юр'евіч
Галавач Арцём Сяргеевіч
Германовіч Яўгеній Іванавіч
Гундзер Яна Эдуардаўна
Жолцікаў Аляксандр Аляксеевіч
Жук Вольга Святаславаўна
Згурская Марыя Сямёнаўна
Міхасёнак Антаніна Пятроўна
Невар Варвара Паўлаўна
Паграноўская Дар'я Аляксандраўна
Савіцкі Данііл Аляксандравіч
Цярэнцьеў Станіслаў Леанідавіч
Ямшчыкова Анжаліка

Категория: Новости / Абитуриентам / Первокурснику

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.