» » Списки студентов 1 курса (бюджет-2014)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет-2014)

Автор: htit от 19-07-2014, 12:36, посмотрело: 5335

0
Списки студентов 1 курса (бюджет-2014)

Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi
(Загад № 646 ад 19.07.2014 г.
+ Загад № 669 ад 01.08.2014 г. (платнікі))


Спецыяльнасць 1-36 01 08 “Канструяванне i вытворчасць вырабаў з кампазiцыйных матэрыялаў”

Бутолiн Глеб Сяргеевiч
Лявончык Крысцiна Сяргееўна
Вайцяховiч Уладзiслаў Вiктаравiч
Iвашкова Iрына Аляксееўна
Шчэрба Кiрыл Вiктаравiч
Дрозд Яўгенiй Сяргеевiч
Берлiн Iлья Алегавiч
Лятун Дзмiтрый Васiльевiч
Жукоўскi Яўгенiй Сяргеевiч
Шынкевiч Раман Андрэевiч

Спецыяльнасць 1-36 07 01 “Машыны i апараты хiмiчных вытворчасцяў i прадпрыемстваў будаўнiчых матэрыялаў”

Яраховiч Дзмiтрый Уладзiмiравiч
Казлоў Андрэй Сяргеевiч
Баклажэнка Павел Васiльевiч
Махнач Раман Генадзьевiч
Арлоў Iлья Аляксандравiч
Баты Дзмiтрый Анатольевiч
Арцюх Павел Генадзьевiч
Панцялеенка Яўгенiй Алегавiч
Урбан Мiкалай Вiтальевiч
Сяргееў Станiслаў Сяргеевiч
Данiлаў Уладзiслаў Iгаравiч
Кузьма Яўгенiй Валянцiнавiч
Ахрамовiч Вiталiй Iванавiч
Высоцкi Iгар Аляксандравiч
Клыбiк Антон Сяргеевiч
Цвiрка Павел Генрыхавiч
Санько Андрэй Дзмiтрыевiч
Дунец Яўгенiй Сяргеевiч
Варабей Дзянiс Сяргеевiч
Глiнскi Яўгенiй Iгаравiч
Астраух Антон Юр'евiч
Ядыкiн Аляксандр Уладзiмiравiч
Жыхараў Дзмiтрый Яўгеньевiч
Iвашкевiч Уладзiслаў Андрэевiч
Асанаў Дзмiтрый Уладзiслававiч

Спецыяльнасць 1-53 01 01 “Аўтаматызацыя тэхналагiчных працэсаў i вытворчасцяў”

Цiмашэнка Яўгенiй Сяргеевiч
Паўлавец Арцём Мiкалаевiч
Шнiтко Уладзiслаў Вiтальевiч
Насякайла Вячаслаў Вячаслававiч
Жуковiч Максiм Сяргеевiч
Казлоўскi Аляксей Аляксандравiч
Лаўрусiк Яўгенiй Яўгеньевiч
Касалапаў Арцём Вiктаравiч
Бiрукова Надзея Мiкалаеўна
Казлоўскi Уладзiслаў Юр'евiч
Жабенка Вiктар Аляксандравiч
Бондараў Iларыён Андрэевiч
Гоцка Аляксандр Сяргеевiч
Лаўроў Аляксандр Сяргеевiч
Углiк Павел Юр'евiч
Науковiч Аляксей Вадзiмавiч
Лiпай Вадзiм Дзмiтрыевiч
Шулякоўскi Георгiй Уладзiмiравiч
Стаблецкi Уладзiслаў Андрэевiч
Зенкiн Арцём Яўгеньевiч
Сабалеўскi Станiслаў Андрэевiч
Кулага Станiслаў Аляксандравiч
Саўко Iгар Аляксандравiч
Лакуцэвiч Уладзiслаў Iгаравiч
Кургановiч Вiталiй Сяргеевiч
Бiрукова Валерыя Мiкалаеўна
Напрэенка Арцём Пятровiч
Дрэвiла Уладзiслаў Мiхайлавiч
Булыга Аркадзiй Мiхайлавiч
Радзiвонаў Уладзiслаў Мiкалаевiч
Аляшкевiч Раман Часлававiч
Троцкi Аляксандр Аляксандравiч
Вянглоўскi Антон Аляксандравiч
Бурачэўскi Дзянiс Дзмiтрыевiч
Аляшкевiч Вадзiм Часлававiч

Спецыяльнасць 1-48 01 01 “Хiмiчная тэхналогiя неарганiчных рэчываў, матэрыялаў i вырабаў”

Дзiгаленя Алiна Канстанцiнаўна
Урбаняк Кацярына Пятроўна
Траццякова Дар'я Мiкалаеўна
Пузевiч Юлiя Iгараўна
Карнiевiч Настасся Аляксандраўна
Баранаў Павел Iгаравiч
Саўкоў Станiслаў Мiхайлавiч
Слiжэўская Марыя Эдуардаўна
Лех Дзмiтрый Барысавiч
Кавалеўская Кацярына Сяргееўна
Надзёжкiна Арына Мiхайлаўна
Мiхновiч Сяргей Станiслававiч
Кандакоў Павел Мiкалаевiч
Макушэнка Яўгенiй Мiкалаевiч
Верхавец Вiкторыя Уладзiмiраўна
Ястраб Ксенiя Iванаўна
Цап Дар'я Аляксандраўна
Капыловiч Анастасiя Мiкалаеўна
Бараболкiна Яўгенiя Сяргееўна
Шэўчык Аляксандр Анатольевiч
Салдатава Ганна Аляксееўна
Лозка Святлана Васiльеўна
Шмаўгонец Алiна Iгараўна
Рудкоўская Таццяна Юр'еўна
Болбат Мiкiта Аляксандравiч
Кротава Алена Дзмiтрыеўна
Ешчанка Наталля Дзмiтраўна
Сакалоўская Марына Сяргееўна
Кавалева Ксенiя Аляксандраўна
Алiеў Эльдар Сахiб-аглы
Цвяцiнскi Максiм Аляксандравiч
Комiнч Аляксандр Анатольевiч
Гоман Таццяна Андрэеўна
Таццянкiна Лiзавета Андрэеўна
Бачкова Яна Аляксандраўна
Базеко Дзмiтрый Эдуардавiч
Чэрняўскi Дзмiтрый Алегавiч
Шчарбiцкая Крысцiна Аляксандраўна
Качуроўская Юлiя Валер'еўна
Буева Вiкторыя Iгараўна
Янушэўскi Уладзiслаў Iгаравiч
Астрэйка Настасся Мiкалаеўна
Крэпкая Вольга Сяргееўна
Карытка Рыта Сяргееўна
Яфiменка Веранiка Валер'еўна
Мацвеева Яўгенiя Аляксандраўна
Аўтушка Алена Андрэеўна
Космiч Веранiка Сяргееўна
Булко Iрына Юр'еўна
Пiскун Дзмiтрый Анатольевiч
Пеляса Вадзiм Мiхайлавiч
Мiхалкоў Аляксей Сцяпанавiч
Косцiк Яўгенiй Андрэевiч
Антонава Алiна Аляксандраўна
Бiтук Аляксей Дзмiтрыевiч
Папека Святлана Валянцiнаўна
Цiток Маргарыта Вiктараўна
Хацiлоўская Аксана Аляксандраўна
Ляшчэвiч Арцём Часлававiч
Калпiнская Ксенiя Дзмiтрыеўна
Дудзiк Антон Анатольевiч
Валканоўская Яўгенiя Аляксандраўна
Томкявiчус Аляксандр Андрюсавiч
Лосеў Кiрыл Андрэевiч
Сасновiч Алена Iванаўна
Валасевiч Настасся Анатольеўна
Галючок Веранiка Аляксандраўна
Дабранскi Андрэй Генадзьевiч
Мiхальчык Ксенiя Аляксандраўна
Мартынава Жанна Сяргееўна
Каптуркевiч Веранiка Пятроўна
Хмялеў Аляксей Аляксандравiч
Сiмчанка Марыя Iванаўна
Братчыкава Крысцiна Мiкалаеўна
Брага Сяргей Аляксандравiч
Левянкова Юлiя Мiхайлаўна
Клубовiч Антон Вячаслававiч
Грук Дар'я Аляксееўна
Казлова Валерыя Вадзiмаўна
Аўсяннiкава Валянцiна Уладзiмiраўна
Дарашэнка Уладзiслаў Сяргеевiч
Каламеец Крысцiна Вячаславаўна
Паўлава Марына Аляксандраўна
Нiкадон Кацярына Мар'янаўна
Шымко Юрый Аляксандравiч
Баранава Вiкторыя Аляксандраўна
Эгерд Уладзiслаў Яраслававiч
Падгорнаў Данiiл Сяргеевiч
Купрацэвiч Эма Леанiдаўна
Мацвеева Валерыя Алегаўна

Спецыяльнасць 1-48 01 04 “Тэхналогiя электрахiмiчных вытворчасцяў”

Гардзеева Дар'я Аляксандраўна
Саўко Янiна Аляксандраўна
Хiлько Маргарыта Аляксандраўна
Фiлiповiч Таццяна Мiкалаеўна
Корнева Вiкторыя Андрэеўна
Удод Аксана Сяргееўна
Сачанка Таццяна Сяргееўна
Раманюк Дар'я Генадзьеўна
Мацюсь Максiм Юр'евiч
Маiсеенка Ксенiя Аляксандраўна
Борсук Кацярына Юр'еўна
Асiпенка Марыя Аляксандраўна
Хатынюк Алёна Сяргееўна
Сасiновiч Яна Андрэеўна
Болматаў Андрэй Валер'евiч
Чарняк Андрэй Аляксандравiч
Сiлоў Яўгенiй Мiкалаевiч
Унуковiч Iрына Алегаўна
Клемянтовiч Станiслаў Казiмiравiч
Леановiч Павел Аляксандравiч
Лiнкевiч Ульяна Мар'янаўна
Шыбут Дар'я Валер'еўна
Бабок Аляксандр Сяргеевiч
Дубовiк Антон Юр'евiч
Ляшкевiч Iрына Юр'еўна

Спецыяльнасць 1-57 01 01 “Ахова навакольнага асяроддзя i рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў”

Голуб Марыя Аляксандраўна
Радзько Дар'я Iванаўна
Даўгалева Веранiка Сяргееўна
Саўчук Марта Валер'еўна
Захарчэня Андрэй Анатольевiч
Гур'ян Ксенiя Мiхайлаўна
Сугак Ганна Андрэеўна
Дварэцкая Алёна Мiкалаеўна
Мазурэнка Вольга Iгараўна
Пашкевiч Вольга Дзмiтрыеўна
Забела Алiна Iванаўна
Мятлiцкая Ксенiя Дзмiтрыеўна
Кузьмянкова Вольга Юр'еўна
Бычэня Вольга Алегаўна
Бажкова Ганна Пятроўна
Юркевiч Настасся Сяргееўна
Гоман Алена Iванаўна
Зуева Сняжана Аляксандраўна
Пашкевiч Ганна Мiкалаеўна
Радзюк Святлана Юр'еўна
Харужная Вiкторыя Мiкалаеўна
Сiнькевiч Вiкторыя Алегаўна
Каськова Алiна Аляксандраўна
Рагель Ганна Сяргееўна
Язубец Таццяна Мiкалаеўна
Озем Веранiка Валер'еўна
Андрыяшка Наталля Сяргееўна
Лапкоўская Яўгенiя Сяргееўна
Козел Уладзiслаў Валер'евiч
Найдзенаў Багдан Аляксандравiч

Загад № 669 ад 01.08.2014 г. (платнікі):

Спецыяльнасць 1 53 01 01 “Аўтаматызацыя тэхналагiчных працэсаў i вытворчасцяў”

Прылуцкі Раман Мікалаевіч
Макаранка Максім Дзмітрыевіч
Вараб’енка Максім Андрэевіч

Спецыяльнасць 1-48 01 01 “Хiмiчная тэхналогiя неарганiчных рэчываў, матэрыялаў i вырабаў”

Пышынскі Аляксей Віктаравіч
Лісай Яўгеній Віктаравіч
Мялешка Ілья Уладзіміравіч
Панцюк Вольга Пятроўна
Дастанка Уладзіслаў Анатольевіч
Янцкевіч Анжэліка Генрыхаўна
Кніга Андрэй Аляксандравіч

Спецыяльнасць 1 48 01 04 “Тэхналогiя электрахiмiчных вытворчасцяў”

Мiхневiч Ўладзiслаў Аляксандравiч
Даўкшыс Дар’я Антонаўна

Спецыяльнасць 1–57 01 01 “Ахова навакольнага асяроддзя i рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў”

Міхалевіч Рэната Сяргееўна
Траццяк Анастасiя Аляксандраўна
Копач Алiна Iванаўна
Бiрук Ганна Валер'еўна


Категория: Новости / Абитуриентам / Первокурснику

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.