» » Списки студентов 1 курса (бюджет-2015)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет-2015)

Автор: htit от 23-07-2015, 13:12, посмотрело: 5337

0
Списки студентов 1 курса (бюджет-2015)

Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi
(Загад № 704 ад 23.07.2015 г.)


Спецыяльнасць 1-36 01 08 “Канструяванне i вытворчасць вырабаў з кампазiцыйных матэрыялаў”

Астраухава Наталля Аляксандраўна
Звяровіч Iрына Дзмiтрыеўна
Кацуба Алена Рыгораўна
Кучук Ігар Сяргеевіч
Міхневіч Iлья Сяргеевіч
Наркевіч Маргарыта Аляксандраўна
Пугач Іван Васільнвіч
Рогаў Мікіта Міхайлавіч
Сычоў Аляксандр Ігаравіч
Улезло Мікіта Сяргеевіч

Спецыяльнасць 1-36 07 01 “Машыны i апараты хiмiчных вытворчасцяў i прадпрыемстваў будаўнiчых матэрыялаў”

Буйко Надзея Уладзіміраўна
Вечар Антон Аляксандравіч
Герасімчук Аляксандр Іванавіч
Дагадаеў Дзмітрый Юр'евіч
Дацун Андрэй Васільевіч
Кавалёў Андрэй Сяргеевіч
Калядзюк Уладзіслаў Юр'евіч
Каролька Мікалай Юр'евіч
Качаноўскі Уладзіслаў Васільевіч
Крывіцкі Васілій Вітайльевіч
Ланкін Раман Ігаравіч
Лугаўцоў Аляксандр Генадзевіч
Лукашэвіч Максім Сяргеевіч
Лунёў Антон Ігаравіч
Патоцкі Ян Аляксандравіч
Пілецкі Яўген Аляксандравіч
Пятроўскі Максім Валер'евіч
Рудзько Юлія Генадзьеўна
Траццяк Уладзіслаў Уладзіміравіч
Філіпаў Віталій Валер'евіч
Фокін Ігар Аляксандравіч
Чарапко Уладзіслаў Валер'евіч
Чарэй Яўгеній Сяргеевіч
Шамкаловіч Сяргей Генадзьевіч
Шоба Дзмітрый Генадзьевіч

Спецыяльнасць 1-53 01 01 “Аўтаматызацыя тэхналагiчных працэсаў i вытворчасцяў”

Аляксееў Вадзім Леанідавіч
Бальшакоў Ігар Дзянісавіч
Бачыла Ягор Аляксандравіч
Бутараў Кірыл Аляксандравіч
Бычкоў Андрэй Ігаравіч
Васілевіч Аляксандр Аляксеевіч
Гадлеўскі Анатолій Уладзіміравіч
Гвоздзеў Мацвей Міхайлавіч
Гедзько Павел Вітальевіч
Емяльянаў Андрэй Анатольевіч
Жукаў Алег Віктаравіч
Захвей Андрэй Аляксеевіч
Катовіч Уладзіслаў Рыгоравіч
Кісялёў Кірыл Алегавіч
Клындзюк Сяргей Мікалаевіч
Круглікаў Андрэй Аляксандравіч
Кузьміцкі Дамінік Вітальевіч
Махаты Максім Алегавіч
Мірановіч Дзіяна Васільеўна
Місуна Алена Ігараўна
Палонскі Яўгеній Алегавіч
Пальцаў Алег Сяргеевіч
Паўлюкевіч Дзмітрый Юр'евіч
Раманава Маргарыта Аляксандраўна
Сакалоў Сяргей Аляксеевіч
Станкевіч Мікіта Аляксандравіч
Троць Яна Аляксандраўна
Федараў Ілья Дзянісавіч
Чакур Данііл Ігаравіч
Швейкус Уладзіслаў Аляксандравіч
Шкудун Вікторыя Генадзьеўна
Шкудун Дзяніс Пятровіч
Шульга Канстанцін Уладзіміравіч
Яльшанаў Максім Дзянісавіч
Ярмак Настасся Анатольеўна

Спецыяльнасць 1-48 01 01 “Хiмiчная тэхналогiя неарганiчных рэчываў, матэрыялаў i вырабаў”

Азаранка Ірына Міхайлаўна
Алішкевіч Ігар Русланавіч
Амелянчук Вольга Мікалаеўна
Андросік Яўгеній Міхайлавіч
Андрэйчык Алеся Валянцінаўна
Архіпаў Сяргей Уладзіміравіч
Аскальдовіч Кірыл Аляксандравіч
Аўдзейчык Настасся Аляксандраўна
Баброўская Яна Аляксандраўна
Бародка Іван Уладзіміравіч
Буднік Вольга Андрэеўна
Бурак Кацярына Сяргееўна
Буры Антон Генадзьевіч
Буян Кацярына Юр'еўна
Вініцкі Арцём Усеваладавіч
Вопсева Марына Юр'еўна
Воўк Вікторія Яўгеньеўна
Гайкоў Алег Вітальевіч
Галавач Лізавета Уладзіміраўна
Гаргун Настасся Вітальеўна
Гербік Данііл Міхайлавіч
Гіль Анастасія Паўлаўна
Гладзіліна Анастасія Сяргееўна
Даленчук Юлія Аляксандраўна
Данілюк Настасся Аляксандраўна
Даўгучыц Аляксандр Уладзіміравіч
Дзікун Аляксей Юр'евіч
Дунаева Арына Вячаславаўна
Зыгмантовіч Максім Анатольевіч
Кабановіч Сяргей Іванавіч
Кавалёў Арцём Аляксандравіч
Калацэй Анастасія Юр'еўна
Кандрашова Крысціна Вітальеўна
Кануннікава Вікторыя Васільеўна
Канцыял Анастасія Віктараўна
Карпенка Арцем Аляксандравіч
Князева Вікторыя Анатольеўна
Кот Юлія Іванаўна
Крышчук Анастасія Васільеўна
Кулакова Наталля Сяргееўна
Куратнікава Ксенія Сяргееўна
Куцкевіч Алена Генадзьеўна
Лагун Ягор Аляксеевіч
Лазараў Раман Фёдаравіч
Ланец Валянціна Андрэеўна
Ліцкевіч Ягор Аляксандравіч
Луцык Наталля Пятроўна
Магасава Анастасія Сяргееўна
Мазгавы Мікіта
Майсевіч Вераніка Аляксееўна
Малажаўцаў Станіслаў Яўгеньевіч
Марчукоў Уладзіслаў Барысавіч
Мельнікаў Мікіта Аляксеевіч
Мінакоў Рыгор Ігаравіч
Мухіна Дзіна Віталяўна
Падалінская Анастасія Андрэеўна
Падсасонная Аляксандра Дзмітрыеўна
Палявіцкая Ала Дзмітрыеўна
Пархімовіч Вікторыя Алегаўна
Перапяліца Дар'я Уладзіміраўна
Пляхін Сяргей Уладзіміравіч
Протас Эдуард Святаслававіч
Пупышаў Ілья Яўгенавіч
Руба Матвей Аляксандравіч
Рубашка Дзмітрый Аляксандравіч
Савонаў Яўген Сяргеевіч
Салановіч Аліна Вячаславаўна
Самсонава Аляксандра Сяргееўна
Сідаровіч Мікіта Сяргеевіч
Сідарэвіч Анастасія Генадзьеўна
Сянюк Аліна Уладзіміраўна
Фалькоўскі Дзмітрый Віктаравіч
Федасееў Міхаіл Дзмітрыевіч
Філіпенка Дзмітрый Сяргеевіч
Фролікава Дар'я Ільінічна
Хадасевіч Вольга Васільеўна
Харавец Юлія Аляксандраўна
Храмянкоў Дзмітрый Андрэевіч
Хутко Аліна Віктараўна
Цімашэнка Наталля Віктараўна
Цітавец Віктар Мікалаевіч
Цымбаліст Уладзіслаў Вітальевіч
Чайкіна Анастасія Алегаўна
Шастакоў Аляксей Уладзіміравіч
Шпакоўская Наталля Міхайлаўна
Шыдлоўскі Міхаіл Вітальевіч
Якубовіч Анастасія Андрэеўна
Якубчык Святлана Аляксандраўна
Яфіменка Вераніка Валер'еўна
Яшчук Соф'я Сяргееўна

Спецыяльнасць 1-48 01 04 “Тэхналогiя электрахiмiчных вытворчасцяў”

Бондар Надзея Васільеўна
Валынкіна Лізавета Паўлаўна
Вусік Мікалай Алегавіч
Гладкая Вольга Сяргееўна
Губко Сяргей Васільевіч
Кандраценка Анастасія Віктараўна
Клопаў Пётр Пятровіч
Клюка Вікторыя Алегаўна
Краўчанка Павел Аляксандравіч
Кройтар Уладзіслаў Ільіч
Малайчук Наталля Аляксандраўна
Марчык Анастасія Ігараўна
Падбярэзская Паліна Сяргееўна
Паляшчук Яўгеній Юр'евіч
Патоцкі Дзяніс Сяргеевіч
Пестаў Дзмітрый Канстанцінавіч
Пячонава Гюльнара Георгіеўна
Раманенак Андрэй Юр'евіч
Саскевіч Уладзіслаў Уладзіміравіч
Сідараў Ілья
Сташкевіч Раман Валер'евіч
Сушко Яраслаў Іванавіч
Тарасевіч Аляксандр Васільевіч
Татакаеў Яўгеній Аляксандравіч
Шымчонак Мікіта Сяргеевіч

Спецыяльнасць 1-57 01 01 “Ахова навакольнага асяроддзя i рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў”

Асташка Крысціна Сяргееўна
Аўсянкіна Дар'я Андрэеўна
Бобка Яна Рыгораўна
Брылеўская Юлія Артураўна
Булава Алена Іванаўна
Вярышка Марыя Іосіфаўна
Дземідкевіч Надзея Сцяпанаўна
Кавалёва Анастасія Аляксандраўна
Казлоў Яўгеній Аляксеевіч
Канчэўская Марыя Міхайлаўна
Лабкоўская Сабіна Аляксандраўна
Левая Надзея Вячаславаўна
Міткевіч Валерыя Валер'еўна
Паўлюшчанка Аляксей Васільевіч
Праўлуцкая Ірына Уладзіміраўна
Протас Маргарыта Уладзіміраўна
Пупчык Алёна Сяргееўна
Рабцава Аляксандра Андрэеўна
Сашчэка Наталля Ігараўна
Сінкевіч Аляксандр Аляксандравіч
Скрыпковіч Аляксандра Валер'еўна
Сулкоўскі Іван Аляксандравіч
Толкач Марыя Аляксандраўна
Труцько Карына Аляксандраўна
Тупік Алена Анатольеўна
Фалей Алеся Рыгораўна
Цішкевіч Ірына Уладзіміраўна
Шынтар Алена Аляксандраўна
Эмінаў Эльдар Магамедавіч
Янушка Аліна Анатольеўна

Категория: Новости / Первокурснику

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.