» » Списки студентов 1 курса (бюджет-2016)

 
 
 

Списки студентов 1 курса (бюджет-2016)

Автор: htit от 21-07-2016, 15:42, посмотрело: 5808

1
Списки студентов 1 курса (бюджет-2016)

Спіс абiтурыентаў, якія паспяхова вытрымалі ўступныя іспыты і залiчаны на факультэт хiмiчнай тэхналогii i тэхнiкi
(Загады № 695 (мэтавая падрыхтоўка) і № 696 ад 21.07.2016 г.)


Спецыяльнасць "Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў"

Бандарык Уладзіслаў Юр'евіч
Германовіч Арцём Андрэевіч
Дулько Ілья Юр'евіч
Кубліцкая Аляксандра Валер'еўна
Кулешо Аляксандр Андрэевіч
Лазарчук Іван Сяргеевіч
Лазоўскі Уладзімір Ігаравіч
Малюга Максім Ігаравіч
Маслак Максім Уладзіміравіч
Мяснікаў Мікіта Андрэевіч
Снарскі Юрый Анатольевіч
Сцельмашок Кірыл Аляксандравіч
Сыса Павел Пятровіч
Цецерукова Дар'я Валер'еўна
Цішэвіч Алена Аляксандраўна

Спецыяльнасць "Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў"

Аксюта Валянцін Міхайлавіч
Амяльчэня Ілья Валер'евіч
Андрыеўскі Анатолій Ігаравіч
Астапчук Дзмітрый Уладзіміравіч
Барышнікаў Арсеній Генадзьевіч
Войцык Кірыл Юр'евіч
Волкаў Рустам Русланавіч
Грыгаровіч Яўгеній Уладзіміравіч
Грыгор'еў Ігар Яўгеньевіч
Ермакоў Яўген Віктаравіч
Ісакаў Уладзіслаў Аляксандравіч
Карабачынскі Матвей Вітальевіч
Карась Уладзіслаў Рыгоравіч
Кузняцоў Аляксандр Уладзіміравіч
Лазаковіч Уладзіслаў Ігаравіч
Маслаў Аляксандр Аляксандравіч
Мелехавец Андрэй Уладзіміравіч
Мякота Віктар Віктаравіч
Пальчанка Павел Іванавіч
Паўлючык Валянцін Паўлавіч
Савасцюк Анастасія Юр'еўна
Сцішанок Яўгеній Уладзіміравіч
Сяргеюк Дзмітрый Андрэевіч
Ткачук Сяргей Сяргеевіч
Ярашэвіч Уладзіслаў Яўгеньевіч

Спецыяльнасць "Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей"

Астапчык Яўгеній Віктаравіч
Басавец Мікалай Міхайлавіч
Бізюк Віталій Віктаравіч
Бірукоў Андрэй Генадзьевіч
Булай Уладзіслаў Алегавіч
Гармаза Аляксей Андрэевіч
Давідовіч Андрэй Мікалаевіч
Давідоўскі Мікіта Уладзіміравіч
Данілюк Дзмітрый Міхайлавіч
Зубко Іван Андрэевіч
Ільюшонак Ілья Мікалаевіч
Квяткоўскі Ілья Віктаравіч
Крыванос Віталій Мікалаевіч
Ліпінскі Уладзіслаў Эдуардавіч
Ліпскі Павел Леанідавіч
Марцінкевіч Аляксандра Дзмітрыеўна
Міленцьеў Ігар Андрэевіч
Мількевіч Мікіта Вітальевіч
Пузанкоў Яўгеній Эдуардавіч
Пячкоўскі Аляксей Юр'евіч
Радзько Міхаіл Сяргеевіч
Самбураў Арцём Ігаравіч
Свібовіч Арцём Мікалаевіч
Сянкевіч Барыс Вячаслававіч
Таразевіч Ангеліна Паўлаўна
Фаменка Аляксандр Віктаравіч
Федарцоў Максім Алегавіч
Хартановіч Мікіта Аляксандравіч
Чашун Сямён Ігаравіч
Шылін Антон Міхайлавіч

Спецыяльнасць "Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў"

Адамава Марына Максімаўна
Арбузава Аляксандра Аляксандраўна
Атрошчанка Глафіра Сяргееўна
Бабіцкі Уладзіслаў Сяргеевіч
Байгазін Дзмітрый Аляксандравіч
Баранаў Ілья Эдуардавіч
Батура Вікторыя Сяргееўна
Бобрык Аляксей Аляксандравіч
Брагіна Алена Яўгеньеўна
Браім Анастасія Алегаўна
Брылеўская Дзіяна Сяргееўна
Бука Аляксей Валянцінавіч
Бунар Елізавета Міхайлаўна
Варанцоў Раман Аляксандравіч
Васілеўскі Дзмітрый Ігаравіч
Войтава Аляксандра Уладзіславаўна
Голубева Маргарыта Васільеўна
Громава Марыя Уладзіміраўна
Грыцэнка Дар'я Уладзіміраўна
Даманькоў Антон Сяргеевіч
Драгун Анастасія Максімаўна
Духовіч Аляксандр Сяргеевіч
Ждановіч Дар'я Іванаўна
Жмінда Карына Алегаўна
Жыдко Таццяна Уладзіміраўна
Залетка Наталля Іванаўна
Зэйдзін Дзмітрый Андрэевіч
Казакова Ірына Мікалаеўна
Казачэнка Настасся Аляксандраўна
Кандраценя Марыя Аляксандраўна
Канопка Крысціна Уладзіміраўна
Карнілаў Віктар Вітальевіч
Касцюк Арцём Аляксандравіч
Качурка Яна Дзмітрыеўна
Кашуцін Арцем Русланавіч
Крупадзерава Валерыя Анатольеўна
Кручонак Міхаіл Паўлавіч
Кузняцова Вікторыя Сяргееўна
Куліш Ірына Анатольеўна
Лабковіч Дзмітрый Сяргеевіч
Лаздоўскі Ігар Антонавіч
Лапіцкі Іван Аляксандравіч
Локун Раман Аляксандравіч
Малюшэўская Ангеліна Андрэеўна
Маргелаў Аляксандр Сяргеевіч
Мартынаў Кірыл Ігаравіч
Міхасёва Дар'я Уладзіміраўна
Мохар Вольга Мікалаеўна
Мышкова Дар'я Сяргееўна
Навасад Марыя Віктараўна
Нічыпаровіч Лізавета Віктараўна
Носава Кацяра Аляксееўна
Палеонак Сямён Андрэевіч
Петух Надзея Міхайлаўна
Петушкоў Павел Дзмітрыевіч
Пінчук Дзмітрый Сяргеевіч
Пісарэнка Артур Мікалаевіч
Раеўская Ірына Андрэеўна
Разладовіч Андрэй Валянцінавіч
Ратнер Анастасія Дзмітрыеўна
Рашэтнік Ілья Андрэевіч
Рэдзька Алена Іванаўна
Садомава Васіліна Васільеўна
Семянькова Кацярына Юр'еўна
Супоненка Таццяна Анатольеўна
Таланаў Аляксандр Эдуардавіч
Удалова Кацярына Юр'еўна
Усцінава Аляксандра Міхайлаўна
Федаровіч Яўген Генадзевіч
Філімовіч Міхаіл Сяргеевіч
Філіпенка Дар'я Юр'еўна
Франц Ганна Сяргееўна
Цібароўскі Мікіта Аляксандравіч
Чабурахіна Марыя Васільеўна
Чыжэўскі Канстанцін Аляксандравіч
Чэпелаў Ілля Аляксандравіч
Шадурская Юлія Сяргееўна
Шкраба Кірыл Аляксандравіч
Шкуткоў Канстанцін Аляксандравіч
Шпак Станіслаў Дзмітрыевіч
Шынкевіч Марына Сяргееўна
Шэвяргіна Ксенія Уладзіміраўна
Юхневіч Кацярына Дзмітрыеўна
Ягорава Наталля Віктараўна
Ясюкевіч Ганна Аляксандраўна

Спецыяльнасць "Тэхналогія электрахімічных вытворчасцей"

Барысюк Яўгеній Міхайлавіч
Бачко Аксана Паўлаўна
Белабарод Андрэй Уладзіміравіч
Блінкоў Павел Аляксеевіч
Грыпінская Джульета Вячаславаўна
Дудчык Аляксандра Віктараўна
Карповіч Ілья Іванавіч
Клімцэў Андрэй Ігаравіч
Кузняцоў Яўгеній Сяргеевіч
Куніца Дзмітрый Аляксандравіч
Куратнікава Ганна Сяргееўна
Кушаль Настасся Юр'еўна
Маханаў Павел Іванавіч
Мяшалкіна Карына Яўгеньеўна
Панасюк Марыя Ігараўна
Панцюк Іван Пятровіч
Паўлаў Іван Сяргеевіч
Пачопка Ілья Вадзімавіч
Пашкевіч Кацярына Мікалаеўна
Радзіонава Паліна Сяргееўна
Саўчук Андрэй Вітальевіч
Станілевіч Настасся Мікалаеўна
Тромза Ірына Андрэеўна
Тэдарадзэ Уладзіслаў Юр'евіч
Фарманюк Ягор Сяргеевіч

Спецыяльнасць "Ахова навакольнага асяроддзя і рацыянальнае выкарыстанне прыродных рэсурсаў"

Андрусевіч Андрэй Мікалаевіч
Анісенка Паліна Мікалаеўна
Астапук Алег Мікалаевіч
Бельская Таццяна Генадзьеўна
Бобрык Настасся Мікалаеўна
Боўшыс Ангеліна Генадзьеўна
Булыга Вольга Вадзімаўна
Галаўчук Марыя Уладзіміраўна
Горнік Дзмітрый Сяргеевіч
Грамовіч Аліна Аляксандраўна
Гукасаў Віталій Рубэнавіч
Дзяткова Таццяна Ігараўна
Елец Іна Мікалаеўна
Канавалік Дар'я Аляксандраўна
Карыцкая Алеся Іосіфаўна
Касевіч Алена Уладзіміраўна
Качынская Дар'я Віктараўна
Лабанава Ксенія Аляксандраўна
Латош Алена Станіславаўна
Майсак Святлана Сяргееўна
Марчук Яўгеній Мікалаевіч
Міклаш Вікторыя Валер'еўна
Петушкевіч Вераніка Генадзьеўна
Санкевіч Надзея Леанідаўна
Трызнюк Яна Вячаславаўна
Хуртай Анастасія Сяргееўна
Цэдрык Анастасія Міхайлаўна
Шэвашнёва Дарына Сяргееўна
Южык Кацярына Дзянісаўна
Ясковіч Аляксандр Сяргеевіч

Спецыяльнасць "Вытворчасць вырабаў на аснове трохмерных тэхналогiй"

Аліноўскі Аляксандр Сяргеевіч
Аляшкевіч Аляксандр Ігаравіч
Бараноўскі Ілья Віктаравіч
Вятошкін Сямён Аляксандравіч
Главацкі Марк Іванавіч
Грук Аляксей Іванавіч
Мазалеўскі Мікіта Міхайлавіч
Мазанік Яўген Дзмітрыевіч
Малечка Андрэй Аляксандравіч
Пятроў Павел Сяргеевіч
Салагуб Вячаслаў Ігаравіч
Сілява Савелій Уладзіміравіч
Снапко Анастасія Юр'еўна
Ходзер Вікторыя Багуславаўна
Хрыптовіч Аляксей Юр'евіч

Категория: Новости / Абитуриентам / Первокурснику

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 122 комментария
  • 539 публикаций
21 июля 2016 16:43

htit

  • Группа: Администраторы
  • Регистрация: 20.11.2011
  • Статус: Пользователь offline
 
Списки студентов 1 курса, зачисленных на специальности других факультетов можно посмотреть:
1) В официальной группе БГТУ (фото)
2) Либо в группе факультета ХТиТ (см. прикрепленный текстовый файл)

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.